Ks. Prałat Karol Skupin - administrator lokalii 1938 - 1939

Ks. Prałat Stefan Szwajnoch - kuratus lokalii 1939 - 1945

W czasie jego wysiedlenia i uwięzienia substytutami byli:

Ks. Prałat Karol Skupin 3.11.1939

Ks. Rudolf Adamczyk 8.11.1939 - 1941

Ks. Franciszek Woznica 6.03.1941

Ks. Wilhelm Lizura 18.04.1941 - 1945

Ks. Prałat Rudolf Adamczyk substytut od 2.05.1945-1946, administrator 1946-1958

W czasie jego uwięzienia substytutami byli:

ks. Franciszek Pisula 9.02.1952 - 31.01.1953

ks. Józef Koterla 31.01.1953 - 15.12.1956

Ks. Prałat Rudolf Adamczyk proboszcz od 10.01.1958 - 14.06.1973

Ks. Prałat Henryk Zganiacz proboszcz od 15.06.1973 - 31.08.1998

Ks. Prałat Stanisław Puchała proboszcz od 01.09.1998 - 27.07.2013

Ks. Andrzej Marcak proboszcz od 28.07.2013 - 25.07.2015